Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-10-07, 00:13

Siemka

Sprzedaje swój zestaw do grania, składa się on z następujących przedmiotów:

Vintage V4 (czarno-biała) - wyregulowane wiosełko, zadbane choć posiada ślady użytkowania (wiosełko ma ze spokojem ponad 10 lat co jest jej niezmiernym atutem). Wymieniłem w nim również potencjometry na najlepsze ze stajni Seymour-Duncon. Dodatko ma założone straplocki do których dorzucam pasek Fendera. Do gitary jest dodany case (sztywny futerał).

Następnie jest pokrowiec na efekty a w nim dwa kable Proel o długości bodajże 5m każdy (dobra, markowa firma). Jeden jest lekko przetarty ale nie powoduje żadnych zakłóceń. No i rzecz z której najbardziej jestem dumny to PROFESJONALNY stroik (nie znajdziecie lepszego podłogowego na rynku) a mianowicie Polytune TC Electronic v1.

Oczywiście parę kostek i innych pierdół też dodaje ale nie będę się nimi chwalił jak sprzedawca zestawów typu Everplay.

Cena jaka mnie interesuje to 1200zł lub wymiana na elektroniczną perkusję w ostateczności akustyczną.

Jak ktoś chce zdjęcia to niech da znać.


Powód sprzedaży jakby kogoś interesował to chęć spróbowania czegoś nowego a mianowicie gry na perkusji.

Awatar użytkownika
Zaicev
Moderator
Posty: 262
Rejestracja: 2010-05-23, 10:18

2014-10-07, 00:56

Kolega chce porzucić bas oj nie ładnie nie ładnie.
Jeśli można spytać, z basem nie pykło?
Kolega tyle się na forum udzielał aż przykro słyszeć że basistów nam ubywa.
Ja tak tylko z troski pytam nie chcę nic kupić, no ewentualnie korpusu precla szukam bo składaka wymarzonego mam w planach zrobić.

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-10-07, 09:30

Miałem jeden poważniejszy projekt który niestety się zakończył. Teraz już zaczęła się praca no i jakoś chęci uleciały i do ćwiczeń i do grania na basie. Chce kupić jakąś perkusję dla zajęcia wolnego czasu a zawsze mnie ten instrument fascynował.

Co do forum, kolega niech się nie martwi, nie uciekam stąd. Bas i perkusja zawsze idą ścisłe w jednym szeregu i udzielać oraz dzielić się moimi doświadczeniami na tym forum zamierzam wciąż. Teraz tylko od strony perkusji, może z czasem jak się nauczę już to wrzucać jakieś podkłady, pomagać w nauce we współpracy bas-perkusja.

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-10-07, 19:31

Podrzucam link do allegro gdzie zamieszczone są zdjęcia : )

http://allegro.pl/gitara-basowa-vintage ... 41038.html

Awatar użytkownika
Zaicev
Moderator
Posty: 262
Rejestracja: 2010-05-23, 10:18

2014-10-07, 19:39

Racja bez poważnego projektu to chęci do grania uciekają to najlepsza motywacja.
Ale jak już trochę popracujesz kilka lat to szybko będziesz szukać jakiejś odskoczni od tego chorego świata i wrócisz do grania. Z doświadczenia wiem że przy graniu dla siebie w domu to po jakimś czasie instrument będzie leżał w kącie i raz na miesiąc odkurzany tylko. Dlatego wziąć się w garść i szukać nowego składu ale tym razem za bębnami.
Albo się gra na poważnie albo się udaję że gra.
Tyle ode mnie.

A tek nawiasem ile kolega za Tuner gęga?

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-10-08, 00:38

Jak najbardziej chce później spróbować sił w kapeli bo to daje najwięcej frajdy ; )

A jeżeli chodzi Ci ile chciałbym za sam tuner to niestety nie sprzedaje osobno bo bym tylko na tym stracił. Jak go kupowałem to wydałem na niego prawie 400zł(a jego stan jest dosłownie jak nówka) a po krótkim czasie wyszła jego rzekomo odnowiona wersja która w sumie niczym szczególnym się nie różni i jego cena spadła o połowę...

Awatar użytkownika
HARAS
Posty: 81
Rejestracja: 2014-02-06, 16:51

2014-10-08, 11:55

Wiem z doświadczenia ze wrócisz do basu, po pewnym czasie zatęsknisz :-?

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-10-13, 20:01


Wróć do „Sprzedam”