MsAmgis
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-03, 14:06

2014-11-03, 14:58

Witam mam do sprzedania NAJWYŻSZY MODEL WARWICKA WARWICK INFINITY NT 5 BIRDSEYE I NAJWYŻSZY MODEL AMPEGA AMPEG SVT 2 PRO I AMPEG SVT 810 AV za 21000zl. Cena na stronie Warwicka za ten model wynosi 6270 EURO zaś za zestaw Ampera w Niemczech, to cena 3300 EURO. Czyli za nowy taki zestaw jaki oferuję trzeba zapłacić 40000zl. Dla tego sprzętu nie ma granic muzycznych, zakres jego możliwości jest nieskończony, począwszy od jazzu, w którym ujawnia się kontrabasowy charakter i zasadność konstrukcji hollow body WARWICKA INFINITY NT 5 BIRDSEYE jego ciepłego brzmienia jazzujacego, swingującego, bluesowego wspieranego konstrukcją NECK THRU i wspieraną W PEŁNI LAMPOWĄ KONSTRUKCJĄ AMPEGA SVT 2 PRO po MOCNE POTĘŻNE BRZMIENIE METALOWE, WSPIERANE AKTYWNYMI PICKUPAMI I AKTYWNĄ ELEKTRONIKĄ FIRMY MEC oraz WBUDOWANYM EQUALIZEREM W AMPEGU SVT 2 PRO I KOLUMNĄ AMPEG SVT 810 AV. Pragnę dodać, że jest to zestaw dla każdego basisty, gdyż daje on NIESAMOWITY KOMFORT PRACY, MOŻLIWOŚCI BRZMIENIOWYCH I ROZWOJU MUZYCZNEGO, NIESAMOWITĄ PRZYJEMNOŚĆ GRY. Co do sprzętu to jestem pierwszą użytkowniczką. Dostałam ten sprzęt w prezencie i chcąc grać, chciałam by było to na najwyższym poziomie lecz z braku czasu, nie wszystko wychodzi. Postanowiłam sprzedać sprzęt. Został użyty do nagrań 3 utworów demo, kilku prób i 3 koncertów. Istnieje też możliwość zakupu sprzętu osobno i Warwick Infinity NT 5 Birdseye kosztuje 15000zl a zestaw Ampera 9000zl; kupując komplet daję rabat 3000zl. Jeżeli dogadają się dwie osoby i jedna kupi bas, a druga zestaw nagłaśniający i nastąpi to w jednym czasie, to potraktuje to jako sprzedaż kompletu, wtedy cena jest jak za komplet 21000. Z uwagi na to, iż moja aktywność muzyczna była znikoma, sprzęt jest ZADBANY.

Wróć do „Sprzedam”