UriUs781
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-21, 19:02

2015-01-21, 19:23

Witam,
nie będę ukrywał, że nie jestem w temacie, ale chciałbym jakoś tak na wiosnę zacząć brzdękać na basie :-D

Czy mając gdzieś tak z 550 zł znajdę coś dobrego? Z tego co tam kiedyś wyczytałem nie ma co się pakować w nówki za tą cenę, bo mało z nich będzie pożytku. Oczywiście w grę wchodzą używki.
No i tu zaczynają się schody, bo jest pełno gitar, a moja wiedza o gitarach basowych jest niewielka :-|
Jakie firmy wypatrywać, a jakie omijać na kilometr? Może jakieś konkretne modele? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Chciałbym gitarę, na której szłoby zagrać jakiś heavy metal [IM, BS czy JP], ale żeby też nie było większych problemów przy mocniejszych odmianach, jak choćby thrash metal.
Piec początkowo pomijam, jak się wkręcę to go sobie sprawię.

I czy idzie nauczyć się grać samemu? Tzn. przy pomocy yt i takich innych tutoriali?
Czy to bez różnicy, czy chce się grać palcami, czy kostką? Mnie osobiście interesuje to pierwsze.
Prosiłbym, gdyby ktoś to możliwie najprościej rozpisał.

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
HARAS
Posty: 81
Rejestracja: 2014-02-06, 16:51

2015-01-22, 02:38

Na twoje pytanie na forum jest masa odpowiedzi wystarczy poszukać, jest taki dział kupujemy gitary basowe i wzmacniacze pierwszy post w tym dziale to " jakia gitara basowa do 1000 zł " powodzenia ;-)

UriUs781
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-21, 19:02

2015-01-22, 13:30

Ja szukałem, i to nawet dużo, ale gdy ja nie rozróżniam jeszcze firm gitar jest mi trudno coś pojąć :lol:

Wróć do „Żłobek basistów”