SteveHarris
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-02, 13:43

2013-10-02, 17:35

Witam wszystkich, jako że mam w planach kupienie swojej pierwszej gitary, a że będzie nią bass który niesamowicie kocham stąd też tu jestem, bass powinienem mieć na swoje 18 urodziny w styczniu i mam kilka pytań.

-Jaki bass polecacie do tysiąca złotych ?, będę grał najczęściej heavy metal i chyba tylko to (Iron Maiden) jestem wielkim fanem Steve Harrisa, wyczytałem że ten http://guitarcenter.pl/catalog/bas/basy ... d-b-50-blk będzie akurat i mi się też podoba
-Drugie pytanie to jak mógłbym wycwiczyć palce, lewej jak i prawej ręki, pogrywam trochę w guitar hero to lewa ręka coś pracuje. Jako że podoba mi się fingerstyle to chciałbym poprawić szybkość palców prawej ręki, tylko że nie mam na czym, jakieś sugestie, domowe sposoby ?
-Trzecie pytanie to jak z piecykiem?, na piec chyba kasy nie będe miał, czytałem że mogę się pod subwoofer podłączyć i jakoś na początek do domowej nauki się nada, jak to jest?

jak mi się przypomni jeszcze coś to wypisze tu, dzięki z góry!!

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2013-10-02, 22:36

Tak, ta gitara jest dobra i sam na niej gram więc szczerze polecam. Palce wyćwiczysz na gitarze mozolnymi i ciężkimi ćwiczeniami. Możesz podłączyć się do subwoofera na początek ale później zaopatrz się w jakiś mały piecyk lub interfejs USB.

Wróć do „Żłobek basistów”