Travis
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-14, 02:17

2013-07-14, 02:24

Cześć, właśnie znalazłem coś takiego na alledrogo.
http://allegro.pl/combo-basowe-60-watt- ... 77973.html
Zastanawiam się, czy chcą nas zgermanizować tym "wzmakiem" czy dla początkującego może być coś takiego?
Chyba , że polecicie jakiś inny wzmak do 400zł ( zanim odpowiesz spójrz na tytuł posta).
Z góry dzięki

zibisound
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-07, 14:54

2013-07-15, 14:20

Witam. Jestem elektronikiem i akustykiem, zajmuję się sprzętem gitarowym. W zeszłym roku kolega miał podobny dylemat, tylko z piecem do gitary solowej.Ponieważ przerabiałem taki piec na lampowy, okazało się, że głośnik 10" grał podobnie, jak tzw. "markowe", ale w średniej cenie. Dlatego mogę polecić ten piec i dla młodego chłopaka na początek może być. Zadzwoń do tego sklepu i dowiedz się, czy testowali takie piece. Pozdrawiam-Zygmunt. PS. Jak masz ok 400 zł, to poszukaj mocniejszego pieca, bo 30 W do basu, to trochę mało.

zibisound
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-07, 14:54

2013-07-15, 14:28

zibisound pisze:Witam. Jestem elektronikiem i akustykiem, zajmuję się sprzętem gitarowym. W zeszłym roku kolega miał podobny dylemat, tylko z piecem do gitary solowej.Ponieważ przerabiałem taki piec na lampowy, okazało się, że głośnik 10" grał podobnie, jak tzw. "markowe", ale w średniej cenie. Dlatego mogę polecić ten piec i dla młodego chłopaka na początek może być. Zadzwoń do tego sklepu i dowiedz się, czy testowali takie piece. Pozdrawiam-Zygmunt. PS. Jak masz ok 400 zł, to poszukaj mocniejszego pieca, bo 30 W do basu, to trochę mało.

PS2. W tytule aukcji jest oszustwo, bo piec ma oznaczenie BA-30 i w danych technicznych jest podana moc RMS 30 W. która jest mocą realną, dostarczaną do głosnika. Te 60 W to jest nieuczciwy marketing!!!

Wróć do „Wzmacniacze, Efekty, Akcesoria basowe”