peyomc
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-02, 15:22

2011-11-02, 15:37

Witam
Mam prośbę do wszystkich forumowiczów którzy znają się na sprzęcie. Od pół roku jestem posiadaczem gitary basowej marki Ibanez TR series. Jest to moja pierwsza gitara basowa. Niestety moja przygoda z basem skończyła się szybko gdyż zapał szybko minął i zabrakło chęci oraz czasu do rozwijania się w stronę grania na basie(nauka, gra na zwykłej gitarze elektrycznej, brak sprzętu nagłośnieniowego do basu i finansów na jego kupienie). Więc mam tą gitarę od pół roku jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i dobrym stanie technicznym. Posiada drobne zarysowania i mały odprysk lakieru w okolicy jacka(pamiątka po poprzednim właścicielu) posiada też rdzawy nalot na przetwornikach. Jest w kolorze ciemno czerwonym(candy apple). Podobno to rzadki okaz w naszym kraju. Chciałem was prosić o pomoc w wycenie gdyż nie ma jej na żadnych aukcjach, portalach cenowych, itd. Z góry dziękuje za pomoc

Oto jej specyfikacja na stronie producenta:
http://www.ibanezregister.com/Gallery/b ... trb100.htm

POZDRAWIAM

peyomc
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-02, 15:22

2011-11-02, 15:45

być może wkrótce dorzucę zdjęcia... może znajdzie się ktoś zainteresowany. z tego co widzę ma również rdzawy nalot na śrubach od mostka i wytarty lakier na gałkach.

Wróć do „Gitary basowe”