shellby
Posty: 1
Rejestracja: 2014-06-25, 13:57

2014-06-25, 13:58

Siemanko. Gram na perce (zestaw semi-pro, Mapex, Meinl, Gibraltar..). Razem z profesjonalną wokalistką Ewą, szukam ludzi z Warszawy lub okolic, którzy dobrze kumają klimaty w stylu Funky, Hip Hop (ten czarny), dobre RnB (coś w stylu Erykah Badu), Jazzy, Soul, Dub itp. Groove, feeling i dobry vibe płynący z czarnej muzyki, to słowa które definiują to, co chcemy robić.

Nie chcę grać klasycznie Funky itp., raczej na powyższych stylach chciałbym razem z muzykami zbudować własny styl. Lubię też brudne brzmienia. Nie jest mi obce mocniejsze granie w stylu Rage Against The Machine.

Jesteśmy z Ewą mocno zajarani muzyką, chcielibyśmy stworzyć coś na poważnie i wkładać w to serce i energię. Inspiracje płyną m. in. od: Akua Naru, Erykah Badu, Fisz/Emade, The Roots, Brand New Heaves, Dojo Cuts feat. Roxie Ray, Dj Premier, Tasty Beatz, Beastie Boys.. no jest tego sporo.

Mnie osobiście najbardziej inspiruje ostatnia płyta Pretty Lights "A color map of the sun", zwłaszcza geneza i proces jej powstawania ukazany w niedługim filmie: http://www.youtube.com/watch?v=C402fprLRDw

Najbardziej zależy mi na fundamencie składu, czyli bas i gitarka, ewentualnie i bardzo chętnie klawisze. Poza tym jesteśmy otwarci oczywiście na stały lub sesyjny układ - instrumenty dęte, turntablism, elektronika.

Dodatkowo interesuję się realizacją dźwięku i rzeczami z tym związanymi. Staram rozwijać się w tym kierunku.

Ogólnie jesteśmy sympatycznymi ludźmi, których pasją jest muzyka i tego oczekujemy od ludzi z którymi mieli byśmy tworzyć muzykę.

Jeśli czujesz, że to coś dla ciebie, zgłaszaj się śmiało lub przekaż znajomym. 505 907 386, shellboy@wp.pl

Pozdr, Rafał

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”