mohu1981
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-13, 16:55

2014-01-13, 16:58

Zapraszam do zakupu wzmacniacza Marshall DBS 72410 - prawdziwie rockowego, basowego pieca, który oferuje profesjonalne, klarowne, rockowe brzmienie, moc, a jego wytrzymała konstrukcja, zapewni jeszcze długoletnie funkcjonowanie. To w pełni estradowe combo, w całości zbudowane w Wielkiej Brytanii, pod koniec lat 90-tych. Ambasadorem tej linii był Christopher Wolstenholme z MUSE. Wzmacniacz to konstrukcja hybrydowa (preamp - lampa 12ax7 oryginalna Marshalla) oferująca 200W prawdziwej mocy, nie to co współczesne niektóre wzmacniacze. Kolumna to 4 głośniki 10’’ marki Eminence.

O piec dbałem, przechodził cykliczne przeglądy (w wakacje wymieniona lampa na nową), jest całkowicie sprawny, wizualnie widać ślady normalnego użytkowania. Sprawdźcie opinie o tym piecu na necie, zobaczcie próbki na youtubie (jakby ktoś życzył próbki brzmieniowe tego konkretnego pieca, prześle mailem). Zapraszam również do ogrania pieca we Wrocławiu.

Wymiary pieca: 73 x 65 x 37; waga: 43 kg.

Powyższy piec sprzedaję tylko dlatego, że rozpocząłem grę w akustycznym składzie i zbieram na kontrabas. Preferuję odbiór osobisty.

Cena 1700 zł. Mail do mnie: mohu@wp.pl

Wróć do „Sprzedam”