Mikwap45

2018-04-09, 15:52

Mieszkasz wraz ze swoim chłopakiem i nie wiecie jak powinniście podzielić się kosztami mieszkania? Polecam Jak dzielić się z partnerem kosztami mieszkania? Jak powinniśmy się w takiej sytuacji dzielić kosztami, aby każda osoba czuła, że jest to podział sprawiedliwy? Ja już wiem w jaki sposób to zrobic, ale zapraszam was do przeczytania cennych porad.

Rolena

2018-07-18, 23:01

Sama metoda jest bardzo dobra. Na zachodzie takie wspólnoty młodych ludzi dzielących się mieszkaniem bardzo dobrze się sprawdzają. Trzeba jednak przypilnować 2 rzeczy. Po pierwsze podział comiesięcznych kosztów powinien od razu na początku zostać ustalony pisemnie. Trzeba to zrobić dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich mediów. Druga sprawa dotyczy samych współlokatorów. Czy jesteście pewni, że z tymi osobami uda wam się dogadywać w trudnej codzienności? Czy potraficie z nimi rozwiązywać konflikty, które na pewno się pojawią. Zły dobór lokatorów to katastrofa. Hałaśliwy gracz lub meloman głośnej muzyki mogą okazać się nie do strawienia. Nawet osoby znane od wielu lat, we wspólnym mieszkaniu czasami mogą okazać się udręką.

piiotr45

2018-07-25, 11:31

Musze przyznać, że trzeba się naprawde na tym znać żeby to rozplanować. Uważam, że nie każdy będzie to potrafić..
____
blog bukmacherski

adin

2018-08-16, 16:42

Ja tam myślę, że należy od początku mieć wszelkie rzeczy związane z finansami osobno i rozliczać się uczciwie. Wraz z żoną (która pracuje) dzielimy koszty prawie, że pół na pół. W rachunkach jak i rzeczach potrzebnych do domu.

Wróć do „Hyde Park”