freebluesclub
Posty: 72
Rejestracja: 2012-05-27, 18:04

2016-02-26, 16:39

Kiedy: 19.03.2016r. (sobota), start godz. 21 / drzwi godz. 19
Bilety: przedsprzedaż 35 zł / w dniu koncertu 45 zł / studenci 35 zł
Miejsce: Free Blues Club, ul. Powstańców Wielkopolskich 20, Szczecin

Pilichowski Jazz Trio tworzy Wojtek Pilichowski wraz ze znakomitymi muzykami Michał Trzpioła oraz Tomasz Machański

Wojtek Pilichowski pierwszą solową płytę nagrał w 1994 roku. Do tej pory wydał kilka albumów solowych, a jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 albumów, z czego większość z największymi gwiazdami polskiej sceny. Jest także uznanym wykładowcą gitary basowej.
Występuje solo oraz we własnych projektach (Pilichowski Band, Pilichowski Trio).

Michał Trzpioła – gitarzysta wszechstronny, umiejętnie poruszający się w różnych stylach muzycznych. Laureat I miejsca w organizowanym przez Mietka Jureckiego konkursie na najlepsze solo – Solo Życia 2013. Uczestnik wielu projektów i wydarzeń muzycznych. Student V roku Akademii Muzycznej w Katowicach, zajmuje się także nauczaniem; prowadzi własną pracownię muzyczną JAZZROCK w Radomiu.

Tomasz Machański – w wieku 3 lat rozpoczął grę przy użyciu pałek perkusyjnych – w tym czasie na poduszkach, miskach i garnkach kuchennych. W wieku 5 lat otrzymał swój pierwszy zestaw perkusyjny i odtąd nieprzerwanie zgłębia sztukę perkusyjną. Muzyka jest jego pasją i miłością życia, co przekłada się na ogromne oddanie tej sztuce. Tomek gra również na instrumentach klawiszowych.

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”