freebluesclub
Posty: 72
Rejestracja: 2012-05-27, 18:04

2016-01-05, 17:05

Free Blues Club
Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin

Jary OZ to powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego. JARY to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Krzysztof Jary Jaryczewski założył z Jarkiem Szlagowskim ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Dołączył do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski.

Jako support zagra szczecińska grupa THE JAMMOS!
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu

_
Więcej info:

Jaryczewski nagrał z zespołem dwie najważniejsze płyty „Oddział Zamknięty” i „Reda Nocą”. Był charyzmatycznym wokalistą, autorem większości muzyki i praktycznie wszystkich tekstów.Party, Obudź się, Ich marzenia, Ten wasz świat, Odmienić los, Andzia Pech, Pokusy, Debiut to piosenki, które na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka. JARY OZ to powrót do najlepszego okresu ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO.

Wspomagają go w tym dwaj bardzo ważni członkowie” starego ODDZIAŁU”; Krzysztof Zawadka przez lata gitarzysta ODDZIAŁU. Nagrał z zespołem cztery płyty.
Zbyszek Bieniak w latach 80-tych przez trzy lata był wokalistą ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO.

Oprócz nich Jary do zespołu zwerbował współpracującego z nim od lat w formacji JARY BAND basistę Andrzeja Potęgę perkusistę i Michała Kłopockiego….

https://web.facebook.com/jaryoz/?fref=ts
http://www.jaryoz.com/

Jako support zagra szczecińska grupa THE JAMMOS

The JAMMOS to muzyka inspirowana brzmieniem lat 60/70, swobodnie czerpiąca z różnych gatunków i tworząca melodie, które zostają w głowie. W trakcie naszego koncertu usłyszysz bluesa, soul, rocka, reggae oraz numery, które trudno zaklasyfikować. Jammos to improwizacja, czysta radość grania i prawdziwe emocje. Nasza muzyka potrafi rozkołysać różne pokolenia.

Spotkaliśmy się na jam session we Free Blues Clubie — tak zaczyna się wiele historii kapel ze Szczecina. Potem był już tylko krew, pot i łzy. Oraz muzyka.
Zagraliśmy już sporo dobrze przyjętych koncertów, w tym koncert dla dużej publiczności podczas szczecińskich Zaduszek Bluesowych 2013, gdzie dzieliliśmy scenę z legendarną grupą After Blues. Aktualnie jesteśmy w trakcie nagrywania pierwszej płyty!

https://www.facebook.com/TheJAMMos

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”