freebluesclub
Posty: 72
Rejestracja: 2012-05-27, 18:04

2015-11-30, 20:40

Kiedy: 11.12.2015r. (piątek), start godz. 21 / drzwi godz. 19
Wstęp: 15 zł
Miejsce: Free Blues Club, ul. Powstańców Wielkopolskich 20, Szczecin

Dwa zaprzyjaźnione bandy i dawka konkretnego hard rocka. Po koncercie rockowe jam session.

Imprezę rozpocznie młody zespół ze Szczecina - Basileus.

CANDRA

Candra – Nowy projekt członków Drunk ‘n’ Rolled: Dawida „D” & Macieja „Calemba”, do których dołączył perkusista z Opalenicy – Marcin „Niklas” Niklewicz. Muzyka to połączenie Illusion i Comy, teksty, co jest nowością jeśli chodzi o ich poprzednią twórczość, są śpiewane w języku polskim. Właśnie wydali debiutnacką płytę długogrającą.

Profil Facebook www.facebook.pl/candrapl

Obrazek

CURCUMA

Curcuma to szczeciński zespół hardrockowy, płynnie łączący cechy gatunku z elementami post grunge'u i new metalu. Zespół jako taki ukształtował się we wrześniu 2011 roku, kiedy to do składu, założonego przez Degórę, dołączył wokalista Szurbo. Już pierwszy koncert 9 września 2011 roku pokazał kierunek jaki obrała sobie Curcuma. Rasowe, mięsiste gitarowe riffy (Degóra), bezkompromisowo wspomagane przez sekcję rytmiczną (Marówa, Beniu), towarzyszące melodyjnemu i rytmicznemu wokalowi (Szurbo) to klucz do definicji tego co proponuje zespół. Wśród utworów Curcumy nie zabraknie także nieco lżejszych, klimatycznych ballad, ale trzon stanowią utwory nazywane przez fanów "gwoździem".

"Gwóźdź" to także tytuł pierwszego klipu Curcumy, który został doceniony przez Jurka Owsiaka i wywalczył ekipie ze Szczecina udział w 19 Przystanku Woodstock, podczas którego wystąpiła na scenie folkowej.

www.curcuma.pl

Obrazek

https://www.facebook.com/events/1534062953551735/

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”