JakubGora
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-05, 15:41

2015-02-05, 16:45

Witam zainteresowanych !


ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA Tablice.pl.

http://olx.pl/oferta/nuty-dzwieki-na-gr ... 8vpwW.html




Mam do sprzedania jakże prostą i efektywną metodę nauczania dla wszystkich zapalonych wioślarzy. Krótka mówiąc, są to naklejki z nazwami nut na gryf. Bardzo pomocne i niezawodne w opanowaniu gitarowego rzemiosła. Naklejki nadają się pod każdy instrument gitarowy (bas, klasyk, akustyk, elektryk), jak i pod inne instrumenty typu banjo, czy ukulele.

Zapytasz co to daje? Mogę przecież nauczyć się w normalny sposób. Oczywiście, że tak. Jednak pamiętać należy, że przeważająca liczba osób na tym świecie jest wzrokowcami, a w szczególności już faceci - cytując klasyka ''if you know what I mean :)''. Dlatego też, Twoja szybkość nauczania wzrośnie kilkukrotnie. Znam ludzi którzy mimo tego, iż mają kontakt z instrumentem na co dzień, to nawet po kilku latach patrząc się na gryf muszą chwilkę pomyśleć zanim odpowiedzą Ci co to za nuta ;p, frustrujące nieprawdaż... A może i ty miałeś czasami skuchę przy zmianie pozycji na gryfie, trafiając nagle o półtonu niżej niż trzeba? Pewnie wiesz jak jest to nieprzyjemne dla ucha... Ale dzięki tym małym stickersom rozwiążesz ten problem w parę sekund.

Co więcej? Prócz bardzo łatwego montażu, dadzą Ci one pełną radość z improwizacji. Jeśli ktoś rzuci hasło gramy ais moll i wiesz jakie dźwięki należą do tego klucza, no cóż, wtedy wycinasz z pełną swobodą i nie ma mowy o pomyłce. Wiadomo zależy to także od Twojej wiedzy i doświadczenia, jednakże to małe urządzenie znacznie Ci w tym pomoże. A gdy minie jakiś czas będziesz mógł zdjąć naklejki, a nuty zostaną Ci już w głowie i oczach ;]. Jaki jest jeszcze plus takich naklejek. A właśnie taki, że jako naklejki można je przyciąć ;b. Dlatego pamiętaj, że dzięki temu można je zastosować pod dowolny strój instrumentu. Przypuśćmy że stroisz się do Drop D, albo Open C. Wystarczy, że poprzecinasz gdzie trzeba i ponaklejasz w odpowiednie miejsca i masz gotowe rozwiązanie pod swój ulubiony strój!

Ale żeby nie było należy również powiedzieć o minusach tego przedsięwzięcia. I jak do tej pory jedyny jaki przyszedł mi do głowy to fakt, że są one niedostępne dla polskich gitarzystów w kraju ...

Tak więc nie zastanawiaj się bo mam ich tylko parę sztuk!! Zapytaj znajomych może również będą zainteresowani szybkim podniesieniem swoich umiejętności. Pomyśl również o swoich bliskich, może akurat komuś warto je sprezentować?



W razie zainteresowania proszę pisać poprzez Tablice.pl. Pozdrawiam!

Wróć do „Sprzedam”