Awatar użytkownika
dirtybrick
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-09, 15:31

2013-07-09, 15:32

[OFICJALNY KOMUNIKAT !!!]

Panie i Panowie, stało się.

Szukamy wokalisty. To nasza świadoma decyzja, wypracowana na zasadzie kompromisu. Chcemy iść do przodu z naszą muzyką. Chcemy dalej grać, eksperymentować, próbować nowych brzmień, grać w nowych miejscach, z różnymi kapelami i dalej poznawać niezwykłych ludzi. Stwierdziliśmy, że nasz nowy wokalista będzie następnym naturalnym etapem naszej muzycznej ewolucji.

Postanowiliśmy, że zorganizujemy casting. Brzmi może trochę boysbandowo, ale nie musi wcale tak być. Zgłasza się ten, kto chce :) Zatem, drogi przyszły wokalisto: jeśli chcesz grać w aktywnie działającym zespole, to zapraszamy! Przez ponad trzy i pół roku udało nam się zagrać kilkadziesiąt koncertów, wydaliśmy płytę za pośrednictwem MegaTotal.pl, zagraliśmy m.in. z Akurat, Lao Che czy Farben Lehre na jednej scenie, udało nam się zrobić teledysk, współrealizować projekt „Trzy akordy – wspólna pasja”, finansowany z unijnych środków. Udało nam się zrobić wiele różnych rzeczy. I ciągle nam mało! :)
Jeśli podoba Ci się gatunek muzyczny, który reprezentujemy i masz, tak jak my, zajawkę do grania, to uderzaj śmiało. Wybierzemy najlepszych i najbardziej zmotywowanych. Każdemu damy szansę ;)

A więc do dzieła! Kilka konkretnych informacji:

1. Wyślij do nas zgłoszenie (mail) na adres dirtybrick.pl@gmail.com . W zgłoszeniu napisz: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, ulubione zespoły i to, dlaczego uważasz, że to właśnie Ty jesteś najlepszym wokalistą. Mile widziane próbki – mogą być ze studia, poprzednich zespołów, nagrane w domu, na kamerę, obojętnie :) Jeśli takich próbek nie posiadasz – nic straconego. Choć nie ukrywamy, że takie próbki będą wartością dodaną i będą stanowić dodatkowy plus w ostatecznym rozrachunku. Ale każdemu chętnemu damy szansę :) Do tego prosimy o numer telefonu komórkowego.
2. Zgłoszenia można nadsyłać od 09.07.2013r. do 23.07.2013r. do 23:58
3. Data castingu: prawdopodobnie 28.07.2013r. (niedziela). Miejsce: jeszcze damy znać, ale na 98,74 % będzie to miejscówka zlokalizowana w Zabrzu (centrum i okolice).
4. Nie chcemy, by zabrzmiało to seksistowsko, ale.. wokalistek (pań) nie szukamy. Przepraszamy, ale stwierdziliśmy, że muzykę, którą gramy i z jaką chcemy się dalej utożsamiać, to taka, która potrzebuje męskiego wokalu.
5. W zależności od zainteresowania, z czasem podamy dalsze informacje na maila oraz skontaktujemy się telefonicznie. Zainteresowanych prosimy o czujność w okolicach 20-24 lipca!
5. Nagradzamy pomysłowość i szukamy kogoś szalonego, który, tak jak my, kocha muzykę i scenę! Powodzenia!

Wszystkich naszych fanów, przyjaciół, rodzinę i znajomych zachęcamy do szerzenia tej wiadomości wzdłuż i wszerz. Jeśli macie znajomego, który ma świetny wokal, ale śpiewa tylko pod prysznicem – dajcie mu znać o tej wiadomości/wydarzeniu. Pomóżcie nam znaleźć wartościową osobę na to „stanowisko”! ;)

ps. Nie, Kuba nie odchodzi z zespołu :D Jak się wszystko uda fajnie zgrać, to zostanie na drugim wokalu :)
Casting na wokalistę trwa! Szczegóły na https://www.facebook.com/events/380568288710598/

Awatar użytkownika
dirtybrick
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-09, 15:31

2013-07-15, 17:00

Zgłoszenia możecie nadsyłać jeszcze przez 8 dni! Jeśli czujesz, że nasza muzyka jest taką, w której odnajdziesz się jako wokalista, zapraszamy! ;)
Casting na wokalistę trwa! Szczegóły na https://www.facebook.com/events/380568288710598/

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”