enerdeclub
Posty: 27
Rejestracja: 2012-06-27, 19:46

2013-02-13, 03:24

The Natural Born Chillers
https://www.facebook.com/TheNaturalBornChillersBand

www.soundcloud.com/nbcosterdam
www.youtube.com/NBCosterdam
www.myspace.com/thenaturalbornchillersosterdam

Electro Rock&Roll

The Natural Born Chillers to eksplodujące połączenie rock’n’rolla z electro, mieszanka pulsującej elektroniki, mocnych gitar i perkusji. Czerpiąca ze zderzenia gatunków energetyczna muzyka łączy klimat granego na żywo koncertu z roztańczoną klubową imprezą.
W czteroosobowym składzie istnieją od 2008 roku – zaczynali od grania dj’skich setów łączących ich własne utwory z remixami, dziś na koncertach grają wyłącznie własne kompozycje. Byli gośćmi na największych polskich festiwalach (Heineken Open'er Festival, Coke Live Music Festival), regularnie grają koncerty na klubowych scenach w całym kraju.
Stanęli także na scenie teatralnej – towarzysząc aktorom ze swoją graną na żywo muzyką, współtworzyli jeden z najsłynniejszych polskich spektakli ostatnich lat, „Samotność pól bawełnianych” w reżyserii Radosława Rychcika, przedstawienie zapraszane na festiwale z całego świata (Polska, Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Francja, Chile). Pracują nad wydaniem płyty. Koncertują w całej Polsce. Grają w teatrze. Can you dig it?

B4 & After Party:
Mariusz Czelny a.k.a. Loverdozed

15.02.2013 (piątek)
Toruń, klub NRD ul. Browarna 6
www.myspace.com/enerde
www.facebook.com/enerdeclub

start 21:00
wejście 10 pln

Obrazek

muzyka:

The Natural Born Chillers - Levitzky
http://www.youtube.com/watch?v=78uCdRQj-IY

The Natural Born Chillers – Hommage a feat. Jaśmina Polak
http://www.youtube.com/watch?v=CNObLxasBGc

The Natural Born Chillers - People
http://www.youtube.com/watch?v=f8Hs3uyi6u4

więcej: http://www.youtube.com/user/NBCosterdam

Mariusz Czelny a.k.a. Loverdozed - producent, muzyk i dj. Już na początku lat 90-tych współorganizował imprezy Acid House Party w wrocławskich klubach Index i Rura. Przez wiele lat grał na gitarze w zespole Love Overdose. Pod koniec lat 90-tych powrócił do klimatów muzyki elektronicznej już jako autor własnych produkcji. Wspólpracował jako muzyk i pro- ducent z formacjami: Sunday Boys, Dead Sound, Sunny Fiesta, Wunder Waffel i Science Fiction All Stars. Z w/w formacjami grał live-acty w wielu miejscach w Polsce, m.in. : w Warszawie - Jadłodajnia Filozoficzna, Hydrozagadka i Luzztro; we Wrocłąwiu - Firlej, Droga Do Mekki, Browar Mieszczański; w Kaliszu - Żywa i Pod Muzami. W 2009 razem z formacją Wunder Waffel/myspace.com/wunderwaffelmusic/, jako laureat konkursu internetowego zagrał na festiwalu AUDIORIVER Wystąpił też jako Loverdozed na festiwalu TEMPLE OF SILENCE (myspace.com/templeofsilence) . Prowadzi także studio nagraniowe, gdzie realizuje wiele produkcji w różnych stylach muzycznych. W 2012 roku założył wytwórnię płytową Osterdam Records. Jego produkcji można posłuchać na stronach :
http://www.myspace.com/loverdozed
https://soundcloud.com/osterdam-records
https://www.facebook.com/OsterdamRecords
http://www.osterdamrecords.com/

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”