carpediemtorun
Posty: 13
Rejestracja: 2012-11-14, 16:55

2013-01-17, 17:21

Próba kontrolowana #16
zespół Soqreates

Zespół powstał w roku 2010 z inicjatywy Czarka, wokalisty, który przybył do Torunia z rodzinnego Szczytna w poszukiwaniu ludzi i inspiracji do stworzenia nowego składu. Każdy z nowych członków zespołu Soqreates tworzył i grał wcześniej w innych składach w Toruniu i okolicach. Już po kilku próbach było jasne że wspólne granie zaowocuje w przyszłości– wszyscy rozumieli się na poziomie tworzonej muzyki, jednocześnie każdy wnosił coś od siebie. Wzbogaciliśmy oryginalne kompozycje Czarka z dema Soqreates 2010 i zaczęliśmy tworzyć nowy materiał. Potężne brzmienie niskostrojonych gitar w połączeniu z melodyjnym, pełnym energii wokalem i ciekawym, mocnym aranżem perkusji i basu tworzy mieszankę wybuchową której warto doświadczyć na żywo. Utwory z dema Soqreates 2010 w wakacje2010 zajmowały najwyższe miejsca na listach przebojów rozgłośni internetowych, a także cieszą się popularnością na profilu myspace oraz portalu megatotal.

www.myspace.com/soqreates
www.megatotal.pl/soqreates

--------->>>PAMIĘTAJCIE!!! DO 21:00 - PIWO za 2,50zł <<<---------

Obrazek

Soqreates - http://www.facebook.com/pages/Soqreates/137129353006791
Audiowizje - http://www.facebook.com/audiowizje
Klub Carpe Diem - http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN

Wtorkowe wieczory należą całkowicie do zespołu .
Nie są to koncerty w ścisłym tego słowa znaczeniu. Muzyka gra nie ze scenicznego nagłośnienia a z pieców, bądź naturalnego źródła, jak bębny czy perkusja.
Próba Kontrolowana ma charakter swobodnego grania, tak by wytworzyć swoisty dialog muzyczny między członkami zespołu, a odbiorcami, którzy będą uczestnikami wyjątkowego performensu muzyczno-scenicznego.

Pełna swoboda na scenie, nawet przez całą noc, to norma.
Drzwi do salki prób są zazwyczaj zamknięte. Tym razem klucz jest w Waszych rękach.

Słuchacze mają możliwość spotkać się z zespołem od strony backstage'u. Muzycy zaś - grać bez żadnego ograniczenia formalnego czy czasowego, bawić się dźwiękiem, zapraszać na scenę, grać swoje kawałki, zmieniać ich aranżacje i układy.

Wierzymy, że każdy zgrany zespół potrafi wybronić się z ewentualnych błędów i poprowadzić tak ścieżkę dźwiękową, by wytworzyć swoistą nieprzewidywalną atmosferę grania "na żywo".

Każdy wtorek jest wieczorem "autorskim", to znaczy, że z głośników usłyszycie muzykę, którą przyniesie zespół, by zarazić Was swoimi inspiracjami.

Kameralna scena, muzyczny klimat, pełna swoboda, atmosfera akustycznego "unpluggedowego" grania.

Dajcie się pochłonąć!

Do zobaczenia!!!

Najbliższe próby:
29.01 - Elefunk
05.02 - Funkwagen

/// Jeśli chciałbyś zagrać na Próbie Kontrolowanej - po prostu do nas napisz - audiowizje@gmail.com ///

22.01.2013 (wtorek)
Toruń, Carpe Diem ul. Plac Teatralny 7
http://www.carpediem.pl
http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN
Start: 20:00
Wejście: FREE !

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”