enerdeclub
Posty: 27
Rejestracja: 2012-06-27, 19:46

2012-11-05, 22:22

Die Punkstep Nacht
punk / drum’n’bass / hc / jungle / liveset

Przed Wami druga odsłona Die Punkstep Nacht. Impreza która zaciera granice pomiędzy muzyką z płyt i tą graną na żywo. Połamane bity, niskie basy, agresywna perkusja, przestery, psychodeliczna elektronika. Tanecznie i agresywnie.
http://owlsarenot.bandcamp.com/

Zderzamy dubstep, muzykę bassową z żywym składem perkusyjno-basowym. Wcześniej rozkręcaliśmy scenę w Warszawie, teraz nadchodzi pierwsza edycja imprezy w TORUNIU!

15.11.2012 (czwartek)
Toruń, klub NRD ul. Browarna 6
www.myspace.com/enerde
www.facebook.com/enerdeclub
start 21:00
Support / After: Chmielix

OWLS ARE NOT

http://owlsarenot.bandcamp.com/
do słuchania i ściągnięcia za darmo

Unikalna organiczno-chemiczna synteza agresywnego hard-core'a z naspidowanym drum'n'bassem z domieszką skomplikowanych rytmów rodem z Afryki i Karaibów, minimal music i free jazzu. Zespół tworzą Piotr Mazurek (bas) i Bartek Kamiński (perkusja) i Piotr Cichocki (elektronika), którzy dali się wcześniej poznać jako członkowie zespołów Kolorofon, Artybishops, Setting Woods On Fire, Long Long.

Owls Are Not w tym roku wydali pierwszą EPkę, jeździli po całym kraju z koncertami, w czerwcu wybrali się na festiwalowe koncerty do Wielkiej Brytanii, a wiosną przyszłego roku grają w Norwegii i we Włoszech. Swoją muzyką przekraczają granice gatunków, stapiając je w taneczno-punkowy dynamit.

Zespół jest polskim producentem międzynarodowej sieci muzyków Match&Fuse, zrzeszającą składy z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Irlandii i wielu innych europejskich krajów.

Patronują nam medialnie:
http://www.radiokampus.waw.pl/
http://www.sideone.pl/
http://www.livelife.pl/
http://independent.pl/
http://www.whopwhop.pl/

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”