Klub55
Posty: 20
Rejestracja: 2012-05-07, 19:13

2012-06-20, 20:24

Rock out w klubie 55/ Dead Efforts, SCUM
http://www.facebook.com/pages/Rockowe-w ... 4714101233
http://www.youtube.com/watch?v=cNo2_Ymx ... ture=share

26 czerwiec i kolejna dawka mocnego grania !

Dead Efforts
Obrazek

”Dead Efforts” to przede wszystkim mieszanka przyjaźni i talentu czterech osób. Piotrka „Marqsa” Mossakowskiego – bas, Marcina „Marchewy” Mackiewicza – gitara, Michała „Miśka” Żeńcy – perkusja oraz Marcina „Suta” Sułka – wokal.

Wszystko zaczęło się na początku 2009 roku gdy, po rozpadzie poprzednich zespołów chłopaków, B.E.T.H oraz Freeze the Sun, , w zaciszu własnego studia nagraniowego Marqs, Misiek i Marchewa zaczęli grać próby oraz komponować pierwsze piosenki. Gdy powstały już szkielety kilku utworów rozpoczęły się poszukiwania wokalisty który, swoim głosem, potrafiłby nadać muzyce odpowiedniej głębi i brzmieniowego pazura. Po przesłuchaniach i współpracy z kilkoma różnymi wokalistami ,wszystko weszło na właściwy tor gdy w 2011r. do zespołu dołączył Marcin Sułek znany także z zespołu "Brown". Od tej chwili skład był już w komplecie. Po burzy mózgów i kilku różnych propozycjach zespół przyjął nazwę „Dead Efforts”. Kolejne dni wypełniło pisanie lini wokalnych oraz tekstów do powstałej muzyki. Cały 2011 rok to przedewszsytkim praca nad zamykaniem aranżacji kolejnych utworów. W listopadzie 2011 roku zespół przystąpił do rejestracji swojego debiutanckiego albumu. Obecnie gotowych jest dziesięć utworów, które razem tworzą debiutancki materiał.

Dokładnie 13-tego stycznia 2012r. do sieci trafił singiel "Patriota". Bardzo ciepłe i pozytywne przyjęcie utworu zapowiada naprawdę dobrą rockową dawkę dźwięków na krążku. Niniejsza piosenka jest prezentacją brzmienia oraz próbką warsztatu muzycznego zespołu. Obecnie grupa przygotowuje się do pierwszych koncertów promujących niniejsze wydawnictwo. Cały czas trwają także rozmowy z wydawnictwami zainteresowanymi współpraca przy wydniau płyty Dead Efforts. Mamy nadzieję, że płyta jeszcze w tym roku trafi do rąk słuchaczy.

https://www.facebook.com/DeadEffortsBand

SCUM
Obrazek

"SCUM" wiosną 2010 roku Arkadiusz “Arekcore” Stępień (ex lider zespołu AmetriA) powołał do życia nowy rockowy zespół o nazwie SCUM.

SCUM muzycznie porusza się w stylistyce rockowej, teksty inspirowane są życiem dnia codziennego. Obecnie zespół SCUM szykuje się do nagrania płyty i koncertów na rok 2012.

Skład:
Kamil Szek - wokal
Arkadiusz “Arekcore” Stępień - gitara
Szymon “M.sla” Milc - gitara
Krzysztof “Wodzu” Raczak - gitara basowa
Marek “Zbój” Kułakowski - perkusja

https://www.facebook.com/ScumPoland?ref=ts

26.06.2012 (wtorek)
Warszawa, Klub 55 ul. Żurawia 32/34 (wejście od ul. Parkingowej)
http://www.klub55.pl
http://www.facebook.com/55.klub

start koncertu 19:00
cena biletu 10 PLN

wydarzenie facebook

http://www.facebook.com/events/367590066637211/

Obrazek

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”