kamelartfactory
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-17, 15:52

2012-01-17, 18:02

IV Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne Mikołajki 2012
3 -5 luty 2012 rok
Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach i „Kamel Art Factory” mają zaszczyt zaprosić wszystkich muzyków do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskich Warsztatach Muzycznych w Mikołajkach (woj. warmińsko-mazurskie).
Tym razem wykładowcami będą:
Anna Karwan – wokal. Ania Karwan jest wokalistką mającą na swoim koncie współpracę m.in. z Moniką Brodką (współkompozycja piosenki "Miałeś być"), Sidneyem Polakiem (współkompozycja piosenki "Stop Global Experiment"). Jej nieprzeciętne umiejętności wokalne i barwa głosu zostały docenione przez Edytę Górniak, Anię Dąbrowską, Katarzynę Cerekwicką, Marikę i Andrzeja Piasecznego, co zaowocowało wspólną pracą podczas licznych sesji nagraniowych, oraz występów na żywo. Wokalistkę można usłyszeć w wielu piosenkach pochodzących ze znanych polskich seriali i przebojów kinowych. Artystka pracuje w studio, na scenie, w teatrze (jest współkompozytorką muzyki do spektaklu "Ostatni żyd w Europie"), organizuje własne koncerty, produkuje, komponuje, nagrywa i pisze scenariusze do reklam, jak również uczy przyszłych wokalistów pracy w studio i na scenie.
Maciej Magnuski – gitara basowa. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie Adama Kowalewskiego. Wśród muzyków, artystów z którymi współpracuje bądz współpracował są m.in.:
Kasia Wilk, Halinka Mlynkowa, Ania Karwan, Nick Sinckler, Wojtek Pilichowski (No Bass No Fun), Marek Piekarczyk(TSA), Sound'n'Grace, Krzysztof Napiórkowski, Maciej Moszyński, Piotr Dymała, Ryszard Wolbach...
Łukasz Zitans – gitara. gitarzysta, muzyk sesyjny, pochodzi ze Szczecinka i przez długi czas był związany z tamtejszą sceną muzyczną. Obecnie przebywa w Warszawie, gdzie uczestniczy w wielu
projektach, doskonale odnajdując się zarówno w klimatach bluesowo-rockowych, jak i w muzyce
jazz, funk i pop. Ma na koncie współpracę z artystami takimi jak: Andrzej Dąbrowski, Velvet, September, Brathanki, Piotr Rubik, Mateusz Krautwurst, Kukla Band.
Daniel Kapustka – perkusja. Ukończył I i II stopień szkoły muzycznej w Tarnowie. Perkusja u mgr Jana Krawczyka. Miał przyjemność współpracować z: Kasia Wilk,Halina Mlynkowa,Ewa Farna,Breakout, NIE-BO Krzysztof Napiórkowski, Wojtek Klich, Marek Piekarczyk, Piotr Dymała. Aktualnie mieszka w Warszawie i współpracuje z wieloma muzykami.
Termin warsztatów: 3 – 5 luty 2012 r.
Zajęcia odbywać się przed południem i po południu w Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach. Wieczorami integracja i Jamsession w Piano Bar „Prohibicja”.
W dniu 4 lutego zaplanowany jest w sali widowiskowej w Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach
Koszt udziału w warsztatach: 160 zł (bez noclegów i wyżywienia)
Dopłata za nocleg i wyżywienie: 1 doba – 60 zł
Zgłoszenia i info:
tel. 0-502-097-965, e-mail: kamelartfactory@gmail.com
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres, tel kontaktowy i e-mail oraz podać do jakiej klasy dana osoba się zapisuje.
Zapisy przyjmowane są do 30 stycznia 2012 roku!
Ilość miejsc ograniczona!
Do zobaczenia w Mikołajkach! :-)

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”