Francuz
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-26, 19:38

2018-06-26, 19:43

Witam,

Oferuję wzmacniacz do gitary basowej legendarnej marki Orange. Niniejszy model to OB1-300, tranzystorowa jednostka z najnowszej serii brytyjskiej firmy. Zainteresowani na pewno znają jego charakter, ale niewtajemniczonym warto nadmienić, że ten head nie boi się pracy pod dużym i długotrwałym obciążeniem, a przy tym gwarantuje na prawdę zadziorny sygnał. Technologia "bi-ampingu" przetwarza zarówno kanał czysty, jak i przesterowany - te można ze sobą blendować a sam przester gainować odpowiednim pokrętłem.

Wzmacniacz kupiłem nowy. Jest w stanie niemal idealnym, ma 2 lata, wygląda i działa jak nowy. Zawsze transportowany w oryginalnym opakowaniu.

Head był używany głównie na próbach w zestawie z 300W kolumną, ale nigdy nie było potrzeby odkręcania mastera na więcej niż połowę. Zagrał ze mną kilka koncertów, na których często dźwiękowcy narzekali, że cały czas jestem za głośno... Dla grających wszelkie odmiany rocka, metalu czy funka ten head strzał w dziesiątkę! Krótko mówiąc - Orange się postarał, jest moc.

Poniżej krótka specyfikacja techniczna:

Moc: 300 W
Impedancja: 8/4 Ohm
Sterowanie: Volume, Bass, Middle, Treble, Gain, Blend
Liczba kanałów: 2
Limiter: Nie
Kompresor: Nie
Procesor efektów: Nie
Wyjście DI: Tak
Pętla efektów: Nie
Wyjście słuchawkowe: Nie
Wejście MP3/liniowe: Nie
Wejście dla footswitch: Tak
Footswitch dołączony: Nie
Masa: 10,1 kg

Sprzęt wywarł na mnie ogromne pozytywne wrażenie i działa tak samo na słuchaczy. Na pewno długo i dzielnie posłuży przyszłemu właścicielowi. Sprzedaję z ciężkim sercem, ale szczerze polecam!

UWAGA! Wysyłka kurierem GRATIS!

Wróć do „Sprzedam”