magneto
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-24, 11:09

2011-10-27, 11:18

No to tak, jakby co mam do sprzedania bass cort t34 oraz gitarę cort'a w stylu strato, czarna z białą maskownicą, bo właśnie w tym rzecz, że mam je zamiar sprzedać i dołożyć do budżetu który sięgnie około 1100 złotych.

Chcę kupić także Carlsbro Bass Bomber 120 watt i wtedy zostanie mi około 700 złotych, chciałem kupić fleabass, ale on jest o wiele droższy i nie starczy mi wtedy na wzmak do prób, tak więc znalazłem ten bass, strasznie mi się podoba, bo szukałem takiego czegoś co wygląda jak fender precision i jest biały z białą maskownicą, strasznie mi się podoba, ale jest też kwestia tego czy to dobry bass, niby na jednym forum spotkałem się z opinią że to dobry bass, ale niby 15 letni, tak więc ten bass ten encore jest starą solidną firmą i mogę kupować ten bass? nie jestem wymagający bo uważam osobiście że wszystko zależy od basisty, ale nie chcę by się okazało że to sklejka ala skyway.
Bardzo bym chciał go kupić, ale czy ktoś może powiedzieć, albo pomóc szukać opinii czy to jest solidny bass?

bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki za fatygę ;)

Wróć do „Gitary basowe”