wernerus
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-04, 01:39

2014-02-04, 01:54

Siemka
Jestem początkujący i aktualnie rozmyślam nad zakupem Basu i pieca .
Zaczynając słucham raczej ciężkiej muzyki- Alt.,nu.,Trash-metal oraz metalcore : Przeglądałem różne oferty w sklepach muzycznych (Poznań - Riff,MusicStore) , pytałem znajomych o porady w tej kwestii ale ogólnie w temacie jestem zielony ;/ boję się brać porad bezpośrednio w sklepach ponieważ nie mam 100% pewności czy sprzedawca poleca mi dobry towar, nie wspominając o zakupach przez internet a znajomi i tak zbyt wiele mi nie potrafią powiedzieć ponieważ grają na elektrycznych i sami nie znają się dobrze na temacie.
Moje pytanie jest takie ;p Chciałbym kupić gitarę + piec (kabel,pasek,pokrowiec,kostki wiadomo że dam radę :) ) , chciałbym się zmieścić w cenie ok. 2000-2200 zł. maks. i również nie chciałbym żeby to był sprzęt typowo dla początkujących, zależy mi również na jakości sprzętu z możliwie niską ceną.
Co mi polecicie? :D Jakieś porady gdzie kupić? co kupić? firmy, modele? ^^
z góry dzięki za wszelką pomoc ^^

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2014-02-05, 13:58

Skoro jesteś z Poznania, a ja również jestem z Poznania i chcesz kupić nówki to mogę się z Tobą przejść i coś wybierzemy. Ostatecznie możemy wspólnie wybrać coś przeglądając ogłoszenia w necie.

Wróć do „Żłobek basistów”