laremit
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-03, 00:45

2015-09-03, 00:57

Witam, chce kupić jakiś używany bass do 2500, próbowałem szukać czegoś w necie, ale tak naprawdę nie wiem gdzie/czego szukać. Pomyślałem więc, że może lepiej będzie zapytać, dostać parę propozycji basów, które sobie potem pooglądam/ogram i ewentualnie ułatwi mi to wybór. Jednak sprawa nie jest taka łatwa jak się wydaje bo mam pare wymagań, które gitara musi spełniać, więc tak:
1. Żadne lakiery/kolory i inne badziewia, gitara ma być "drewniana" (połysk lub mat, wolałbym matową)- tak wiem, wygląd nie jest taki ważny, ale stwierdzam ze jak chce wydać troche hajsu na bas to niech chociaż przy okazji cieszy także oko.
2. Preferuje grać Slap lub jakies harmoniczne riffy, nie szukam ultra death dark metal grubego niskiego dzwięku.
3. Jedyna opcja to 4 struny.
Jeśli chodzi o wymagania to właściwie tyle, póki co najciekawsza opcja to Cort A4, jednak z tego co czytałem/słyszałem to Cort nie jest warty swej ceny ( znalazlem za ok 1800 zl). Jeśli macie jakieś pomysły to bardzo proszę podawać propozycje :)

Z góry dzięki

brian
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2015-06-04, 19:46

2015-09-27, 21:08

A więc tak:
Do 2500 możesz śmiało szukać nowej sztuki w sklepie muzycznym a tu masz za połowę kwoty świetnego Ibka, który pasuje do Twoich oczekiwań.
https://muzyczny.pl/139526_Ibanez-ATK-2 ... asowa.html

Wróć do „Gitary basowe”