madnezz
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-03, 20:09

2017-12-06, 21:40

Mam na sprzedaz japonska kopie rickenbackera z 76 roku. Gitara zostala wyprodukowana w fabryce Matsumoko. Basik wyszedl z restsuracji gitar w toruniu, ma w sobie pelen vintage, rasowe rickowe brzmienie z pazurem duza ilosc brzmien a w dodatku prezentuje sie znakomicie. Gitara jak na swoj wiek jest w bardzo dobrym stanie ale oczywiscie widac ze nie jest z polki ma troche ubytkow lakieru i rysek ktore nadaja charakteru pozatym sprawna technicznie po przegladzie u lutnika i regulacji. Progi w dobrym stanie chociaz w przyszlosci mogly by przejsc szlif. - cena 2500

Drugi basik na sprzedaz jakiego mam to meksykańskiego precla z 95-96r. Basik jest w bardzo dobrym stanie, posiada troszkę rys i małych otarć które są praktycznie nie widoczne. Gitara Witam mam na sprzedaż meksykańskiego precla z 95-96r. Basik jest w bardzo dobrym stanie, posiada troszkę rys i małych otarć które są praktycznie nie widoczne. Gitara do ogrania w Kórniku pod Poznaniem. Z racji iż potrzebuje pieniędzy wystawiam bas bardzo tanio, cena porównywalna do squierow a gitara nie odstaje od japońskich preclów. Bas po regulacji z swiezymi strunami - cena 1500

http://pl.tinypic.com/r/f3z1ty/9

Kontakt prosze na email kacper.z.98@gmail.com

Wróć do „Sprzedam”