Casper101
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-28, 21:16

2013-05-28, 21:23

Witam,
mam nadzieję że trafiłem w dobry dział :-) Chciałbym pochwalić się swoją/naszą twórczością.
Krótka historia o nas:
Zespół został założony w sierpniu 2011 przez Kacpra. Muzycy zebrani do bandu mieli doświadczenie w graniu (Grass Dillers, Wizje, Venflon, Costa Del Sol), więc nie byli żółtodziobami.Początkowo kapela działała jako kwartet (Kacper, Speed , Krzysiek) a mikrofon był okupowany przez Cukra. Po kilku próbach zaczęły się krystalizować pierwsze numery ( M.in. "Medicine Adrenaline" jeszcze jako "Kim Jesteś")i pomysły na kolejne kompozycje. Jesienią tego samego roku rozpoczęły się poszukiwania drugiego gitarzysty, który zgrałby się z załogą. Po zamieszczeniu ogłoszenia na portalach internetowych pojawił się Sławek, człowiek z głowa pełną pomysłów i gitarowej mądrości . Zespół pracował nad materiałem aby wiosną 2012 roku zarejestrować nagrania "na setkę" w sali prób u Dudzika. Po nagraniach i szeregach nieporozumień doszło do rozstania z Cukrem. Zespół skupił się na przearanżowaniu materiału, dopracowaniu i poszukiwaniach człowieka z odpowiednim głosem. Jesienią szeregi Less Than Animals zasilił Aleksander (Awaken), wnosząc nurtujące, całkowicie nowe i przebojowe melodie do ciężkiej, bujającej muzy, jaką wykonuje zespół. Po zgraniu się LTA nie przypominał pod żadnym względem zespołu PRAWN z 2012r. 2013 rok rozpoczął się dla zespołu nagraniem pierwszej EP'ki w studiu Demontażownia.
Zapraszamy do słuchania, komentowania, lubienia :-)
http://www.youtube.com/user/LessThanAnimals
https://www.facebook.com/LessThanAnimals
Pozdrawiamy LTA

Awatar użytkownika
fatal
Doradca
Posty: 418
Rejestracja: 2012-03-28, 19:26

2013-05-28, 21:55

Kwartet to zespół składający się z 4 instrumentów (wokal nie jest zaliczany) więc taki mały błąd się Tobie wkradł.

Co do muzyki. Bardzo fajne brzmienia, słucha się przyjemnie.

Avatarus
Posty: 8
Rejestracja: 2013-09-21, 22:19

2013-09-21, 23:22

Rzeczywiście, bardzo dobrze to brzmi, wokal mi się podoba - język na odpowiednim poziomie, niczym z produkcji papa roach.

Wróć do „Wasza twórczość”